Regulamin określa zasady dokonywania zakupów na stronie sklepu www.mebledladomu24.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się, zrozumieniem i zaakceptowaniem wszystkich postanowień Regulaminu i informacji w nim zawartych

 1. Sprzedawca – właściciel strony www.mebledladomu24.pl, tj. przedsiębiorca Patrycja Szczygieł, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą STYLUX Patrycja Szczygieł, ul. Radosna 7, 63-645 Opatów, NIP 6191943803,
 2. Klient – osoba fizyczna lub prawna dokonująca zakupu wystawionych na stronie www.mebledladomu24.pl przedmiotów, w tym konsument,
 3. Konsument – osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej (zakupu wystawionych na stronie www.mebledladomu24.pl przedmiotów) niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową, zgodnie z art. 221 kodeksu cywilnego.

§ 1
Postanowienia ogólne

 1. Wszystkie wystawione na stronie sklepu www.mebledladomu24.pl meble są fabrycznie nowe.
 2. Do każdego zakupu wystawiany jest paragon bądź – na życzenie Klienta – faktura VAT.

§ 2
Dostawa i termin realizacji

 1. Koszt dostawy zależny jest od wielkości przesyłki oraz miejsca dostarczenia i ustalany jest indywidualnie drogą telefoniczną lub mailową. (Powyższe ustalenia obowiązują tylko w przypadku braku na stronie jednej, stałej, ustalonej kwoty na koszt dostawy lub dostawy gratis).
 2. Termin realizacji uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych producentów (np. wybranego koloru) i zwykle trwa on od 7 do 21 dni roboczych (od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem soboty, niedzieli oraz świąt).
 3. Termin realizacji zamówienia zaczyna biec od chwili potwierdzenia otrzymania zamówienia przez STYLUX.
 4. Przed dostawą zespół STYLUX kontaktuje się z Klientem, by poinformować o orientacyjnych godzinach dostawy, w celu sprawnego przygotowania się do odbioru. Należy mieć na uwadze, że godziny dostawy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w wyniku warunków panujących na drogach bądź z innych przyczyn niezależnych od Sprzedawcy.
 5. W związku z tym, że przewoźnik nie wnosi towaru do mieszkania/domu i innych lokali, Klient we własnym zakresie organizuje pomocy do rozładunku i wniesienia mebli.
 6. Meble pakowane są w paczkach do samodzielnego montażu. Wewnątrz opakowania znajdują się wszelkie niezbędne do montażu akcesoria oraz instrukcja.

§ 3
Zapłata

 1. Za każdy przedmiot Klient zobowiązany jest, do uiszczenia zapłaty uwzględniając również koszt transportu.
 2. W tytule przelewu należy podać imię, nazwisko, adres dostawy oraz nazwę zakupionego przedmiotu. W przelewie do kwoty produktu należy doliczyć koszt transportu.
 3. Dane do przelewu:

STYLUX Patrycja Szczygieł
ul. Radosna 7
63-645 Opatów
69 1090 1144 0000 0001 3119 7487

§ 4
Zamówienie

 1. Zamówienia można składać telefonicznie, sms`owo, mailowo bądź przez sklep internetowy.
 2. Zdjęcia mebli są poglądowe, rzeczywisty wygląd mebla może nie wiele różnić się od fotografii.
 3. Tkaniny dzielimy na 3 grupy cenowe:
 4. Tkaniny zaliczane do I grupy cenowej (bez dopłaty do zamówienia): SAWANA, INARI, NEO, ASTON, ECO SOFT, CASABLANKA, AMOR VELVET, PORTLAND, BERLIN i wiele innych, w celu otrzymania informacji o cenie tkaniny prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
 5. Sprzedawca ma prawo o żądanie dopłaty za wybór droższego materiału, o czym zobowiązany jest powiadomić klienta po złożeniu przez niego zamówienia.
 6. Sprzedawca powiadamia klienta o potwierdzeniu zamówienia i przekazaniu do realizacji, dopiero wtedy zawiązana jest umowa sprzedaży

§ 5
Postanowienia końcowe

 1. Informacje znajdujące się na stronie sklepu www.mebledladomu24.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do składania ofert.
 2. STYLUX zapewnia Klientom ochronę danych osobowych, używanych wyłącznie dla realizacji zamówień, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego, w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.